ساخت برنامه اندروید

طراحی اپلیکیشن تلفن همراه عم از andorid , ios از جمله تخصص های گروه مهندسی تکنیک برتر می باشد. این گروه که نمونه کار های قوی ازجمله همکاری با شرکت های دیگر را رزومه کاری خود دارد. با خدماتی متفاوت و حرفه ای درخدمت شما می باشد. تکنیک برتر با زمان بندی صحیح و اجرا با ظرفیت انجام ۱۰ پروژه همزمان یکی از قدرتمند ترین شرکت های بخش خصوصی در زمینه تولید اپلیکیشن تلفن همراه می باشد. این گروه که تا کنون بیشتر برای سایر شرکت های همکار پروژه های بزرگی را انجام داده است این بار با نام خود برای متقاضیان تولید اپلیکیشن خواهد کرد که باعث کاهش شدید قیمت تمام شده هر اپلیکیشن می گردد.
ساخت اندروید

در تکنیک برتر فقط برنامه نویسان نیستند که بر روی پروژه شما کار می کنند . تجربه چندین ساله ما در فضای مجازی باعث شده است سازماندهی حرفه ای برای ساخت اپلیکیشن را در دستور کار خود قرار دهیم . این سازماندهی شامل ۴ بخش مختلف می باشد.


بخش اول : آنالیز

در این بخش کل پروژه و بخش های مختلف نرم افزار شما آنالیز و در نهایت شبیه سازی می شود. این بخش بیشترین تعامل را با مشتری دارد. و نیرو های حرفه ای این بخش بصورت مستقل و مجزا از سایر بخش ها فعالیت می کنند.


بخش دوم : گرافیک

اعمال سلیقه و جلب نظر مشتری از لحاظ رنگ بندی پروژه می باشد. اعضا فعال در این بخش از جمله کسانی هستند که یکی از وظایف کاریشون جستجو ، نصب و مشاهده انواع نرم افزار های معتبر در کل جها ن می باشد.


بخش سوم : برنامه نویسی

برنامه نویسی حرفه ای و اصولی وظیفه این گروه خواهد بود. تبدیل آنالیز انجام شده همراه با سلیقه مشتری به نرم افزار موبایل از اصلی ترین وظایف این بخش به شمار می آید.


بخش چهارم : تست

یکی از مهمترین بخش های هر پروژه است که متاسفانه در ایران رسم بر این شده که خود مشتری باید تست را انجام دهد! اندروید نویس بخش مستقل مخصوص پروژه های ساخت اپلیکیشن تعریف نموده است که وظیفه تست نرم افزار موبایل را به عهده خواهند داشت .

 

گروه تکنیک برتر آماده دریافت سفارش شما می باشد با ما تماس بگیرید.
۱۶۹ ۲۰ ۳۷۴ -۰۵۱
info@teknikbartar.ir

ساخت برنامه اندروید,رمراحل ساخت برنامه اندروید,برنامه نویسی موبایل,طراحی اپلیکیشن,اندرویدنویس,طراحی اپلیکیشن اندروید,ساخت اپلیکیشن,lمراحل ساخت ios.ساخت برنامه اندروید,رمراحل ساخت برنامه اندروید,برنامه نویسی موبایل,طراحی اپلیکیشن,اندرویدنویس,طراحی اپلیکیشن اندروید,ساخت اپلیکیشن,lمراحل ساخت ios.خدمات تکنیک برتر.برنامه نویسی موبایل

اشتراک گذاری:
نظرات:

0 دیدگاه


تکنیک برتر: طراحی وب سایت|تولید نرم افزار اندروید|طراحی |تولید نرم افزار آی او اس(آیفون) Content Management Systems IT Keyword lمراحل ساخت ios parallax Portal اخبار تکنولوژی اندرویدنویس انواع وب سایت باغسرا باغ ملک برنامه نویسی موبایل تاثیر وب سایت در اطلاع رسانی تاثیر وب سایت در بازاریابی تبادل لینک تکنیک برتر تیم تکنیک برتر درآمد زایی از طریق وب سایت در دسترس بودن رتبه بندی گوگل رسپانسیو رمراحل ساخت برنامه اندروید سئو ساخت اپلیکیشن ساخت برنامه اندروید سایت ارزان شرکت طراحی وب سایت در مشهد طراحی اپلیکیشن طراحی اپلیکیشن اندروید طراحی لوگو حرفه ای طراحی نمای خارجی طراحی نمای داخلی طراحی وب سایت طراحی وب سایتهای پویا طرح وب سایت فروشگاه آنلاین فعالیت وب سایت در خارج از مرزهای جغرافیایی مزایای استفاده از وب سایت معرفی پوسته های پارالاکس مقالات طراحی وب سایت نمونه کار نمونه کار طراحی پرتالها کلمات کلیدی گالری تصاویر